Den zdraví

Během  středečního dopoledne jsme  ve třídě ke Dni zdraví  připravili občerstvení : palačinky s tvarohem, jednohubky ovocné a jednohubky se sýrem a ořechy. K pití jsme si nachystali vodu s citrónem, pro rodiče čaj a kávu.
       Také jsme stihli připravit krátké vystoupení pro rodiče a domluvili si tajemství: Pozveme rodiče k naší oblíbené hře  "Na Kevina" a zazpíváme si společnou píseň.
        Odpoledne se nás většina sešla v 16.00 hodin ve třídě a užili jsme si to. Půlhodinka  utekla jako voda.Poté  jsme se rozešli po škole do připravených dílniček.

Den zdraví